Ми глибоко переконані,  що здоровий розвиток дитини найкраще реалізується в турботливому сімейному оточенні. Ця позиція є відправною точкою для нашої мрії-бачення про те, що “кожна дитина має  зростати в сімейному оточенні  – в любові, повазі і безпеці, в атмосфері щастя та розуміння”. Прагнення дати дитині можливість здорового розвитку в щасливому сімейному оточенні було і залишається рушійною силою для розвитку і діяльності нашої організації.

У центрі уваги нашої роботи є дитина.  Ми  даємо дітям можливість стати повноцінними членами суспільства,  залучаємо їх  до активної участі у прийнятті важливих рішень, що впливають на їхнє сьогоднішнє життя та формують майбутнє, супроводжуємо дітей в їхній подорожі до самодостатності.

Програма укріплення сім’ї націлена  роботу з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах, з метою подолання кризи та на попередження втрати дітьми можливості виховуватися у своїй родині. Ми підтримуємо сім’ї, розвиваємо їх
здатність захищати і піклуватися про своїх дітей, а також зміцнюємо суспільну
систему захисту потребуючих дітей та їх сімей.

Дітям, які залишилися без турботи їхньої біологічної сім’ї, ми надаємо можливість рости в сімейному оточенні в наших СОС містечках.  Ми створюємо СОС сім’ї та прийомні сім’ї, що надають сталу та якісну опіку дітям, які не мають можливості залишатися в рідних сім’ях, а також тим дітям, для яких СОСсім’ї та прийомні сім’ї є оптимальним рішенням.

Незалежно від того, йде мова про укріплення біологічної сім’ї або роботу СОС сім’ї, всі програми розвитку сім’ї та дитини створені на основі індивідуальних потреб та особливостей кожної дитини.

Суспільно-правова (адвокаційна) діяльність організації спрямована на поліпшення загальних умов
та захист прав дітей з нашої цільової групи шляхом внесення змін та вдосконалення політики і практики в найкращих інтересах дітей.

Ми професійно допомагаємо сім’ям, громадам, державі забезпечувати право кожної дитини жити та виховуватися у сприятливому сімейному середовищі.