Johnson & Johnson — велика багатопрофільна корпорація, що діє у сфері охорони здоров’я. З моменту заснування в 1886 році на виробничих лініях випускаються лікарські препарати і продукція для підтримання здоров’я та гігієни людини. Крім цього, компанія виготовляє медичне обладнання та діагностичні прилади.

Використовуючи засоби компанії Johnson & Johnson, можна дотримуватися активного способу життя, доглядати за немовлятами, зберігати красу й дбати про близьких людей. Процес створення нових продуктів разом з удосконаленням технологій, що підвищують якість життя людей, підтверджують користь діяльності Johnson & Johnson для суспільства.

 

“Ми відчуваємо відповідальність перед суспільством, у якому живемо і працюємо. Тому ми завжди намагаємося виконувати свій громадянський обов’язок: підтримувати добрі починання і благодійні акції, чесно платити податки. Ми маємо сприяти поліпшенням у соціальній сфері, охороні здоров’я та освіті”

Керівництво компанії Johnson & Johnson

 

З 2017р. компанія разом з СОС Дитячі Містечка Україна почала впроваджувати проект “Зростаймо щасливо”, цільє якого є:

1. Підвищення знаннь та навичок батьків та прийомних батьків щодо продуктивної взаємодії з дітьми, які відстають від шкільної програми

2. Підвищення зацікавленості дітей у навчанні за допомогою альтернативних занять

3. Допома дітям з Луганської області побороти наслідки травми війни, що спричиняє відставання від шкільної програми

4. Допомога підліткам підготуватися до вступу в коледжі та університети

 

Проект наразі реалізується та вже демонструє позитивні результати.