СОС Дитячі Містечка Україна долучилися до благодійного руху #ЩедрийВівторок

#ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ, який вперше пройде в Україні 27 листопада.

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у четвертий вівторок листопада, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

“Територія зцілення” для дітей Луганщини

Ми розпочинаємо збір 100 000 гривень, щоб створити сенсорну кімнату для понад 4000 дітей, які постраждали від бойових дій у Луганській області.

Сенсорна кімната – це простір для відпочинку та відновлення. У ній буде все для того, щоб допомогти дітям подолати стрес та страх, викликані війною. Ми облаштуємо «Територію зцілення» обладнанням, яке через світло, звуки, запахи, а також тактильні відчуття зробить своїх відвідувачів спокійнішими.

Також тут працюватимуть психолог та корекційний педагог з дітьми, які мають ранні порушення розвитку або стали жертвами насильства.

Кімната знаходитиметься у соціальному центрі СОС Дитячі містечка Україна у Сєвєродонецьку.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ

Ви також можете доєднатися до благодійного руху #Щедрий Вівторок та зробити свій внесок у збір коштів на «Територію зцілення» для понад 4000 дітей у Луганській області таким чином:

  1. Ви можете зробити дотацію прямо на нашому сайті, натиснувши на кнопку «Допомогти зараз».
  2. Можете відправити смс* на наш благодійний номер 88070 зі словом «родина». 10 грн. за кожне смс йде на збір коштів для створення «Території зцілення». *СМС працює з Водафон, Лайфа, ТриМоб, а Київстар планує приєднатися з 20 листопада.
  3. Можете підтримати нашу кампанію у ФБ та закликати друзів приєднатися до збору коштів на «Територію зцілення». Для цього розмістіть на своїй сторінці ФБ допис з відповіддю на питання, що для вас означає сім’я та сімейні цінності. І в кінці допису додайте інформацію про наш благодійний номер 88070 та попросіть друзів поділитися вашим дописом. Обов’язково використовуйте хештеги: #GivingFamilyDay, #ТериторіяЗцілення та #ЩедрийВівторок

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*