Міжнародний тренінг для тренерів

З 1 по 5 жовтня 2018 року у м. Києві у рамках реалізації проекту «Євросоюз для молоді: можливості працевлаштування та стабільність у Вірменії, Білорусі та Україні», що фінансується Європейським Союзом спільно з Австрійською Агенцією Розвитку, відбувся міжнародний тренінг для тренерів. Захід мав на меті підготувати близько двадцяти тренерів-наставників з трьох країн, котрі навчатимуть фахівців, які працюють з вразливою молоддю, та будуть проводити заняття для вразливої молоді за програмою з розвитку життєвих навичок та навичок працевлаштування, розробленою партнером проекту Aflatoun International (Нідерланди).

Комплексна навчальна програма, розроблена й пілотована Aflatoun International в інших країнах, призначена для молодих людей, котрі прагнуть покращити свої життєві та соціальні навички й знайти гідну роботу. Програма складається з 3 навчальних модулів: Основні життєві навички (11 занять); Працевлаштування (12 занять); Коучинг (8 занять). Враховуючи особливості та потреби вразливої молоді, а також соціально-економічну ситуацію кожної з трьох країн, програма була адаптована та доопрацьована національними експертами.

Протягом п’яти тренінгових днів учасники детально розглянули зміст на структуру кожного модуля програми, інтерактивні методи роботи з аудиторією, особливості проведення коуч-сесій тощо. Тренінг проходив жваво завдяки атмосфері підтримки та співпраці, а також цікавим інтерактивним вправам, котрі пропонували тренери.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*