Запускаємо власний номер 88070 для SMS-благодійності!

Відтепер благодійні внески можна здійснювати за допомого благодійних SMS – повідомлень. Щоб здійснити переказ коштів достатньо надіслати SMS  з будь-яким словом чи символом на короткий номер 88070. Кожне повідомлення  – 10 гривень, буде перераховуватись у повному обсязі, в підтримку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. ПДВ та збір до ПФ не стягуються.

Кожного дня 32 дитини в Україні лишаються без батьківської опіки. Більшість з них не можуть бути всиновлені, тому їх переміщають до інтернатів на невизначений термін. За статистикою Уповноваженого Президента з прав дитини, 39% з дітей, що були переміщені до інтернату в ранньому віці мають затримки розвитку по трьох і більше критеріях.

Альтернативою інтернатам є сімейні форми виховання – прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

У Старобільську та Сєвєродонецьку Луганської області та Броварах Київської області в 30 СОС-родинах проживає 130 дітей. Ці діти зростають в атмосфері любові та розуміння.  Про них піклуються  прийомні батьки під соціальним супроводом наших спеціалістів. Батьки отримують підтримку, консультації та супровід у вихованні дітей.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*